Hakkında

İşine aşkla bağlı olan bir ekiple sizlere farklı ve bir o kadar da leziz tatlar sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 2018 yılında kurulan Beyazköy sadece doğal malzemeleri kullanarak hazırladığı özel bir menü ile hizmet veriyor. Kahvaltı ve ızgara çeşitleriyle sunduğumuz bu özel lezzetler sizi de kendine hayran bırakacak. Çünkü deneyimliyiz, işimizi seviyoruz ve doğallıktan asla vazgeçmiyoruz!

Yemek konusunda yenilikçi bir anlayışa sahibiz. Klasik lezzetleri sunmak yerine farklı bir menü ile sizlere hizmet vermeyi tercih ediyoruz. Sadece Beyazköy’de tadına bakabileceğiniz bu özel menü farklı damak tatlarına hitap ediyor. Elbette vazgeçemediğiniz lezzetleri de sizlerle buluşturmaktan büyük keyif alıyoruz. Kahvaltı ve ızgara çeşitlerinde son derece iddialıyız! Mutfağımıza sadece doğal malzemelerin girebildiğini bilmenizi isteriz. Çünkü doğallıktan asla vazgeçmiyor ve sizlere sadece sağlıklı gıdalar sunuyoruz. Bölgenin en ünlü şefleri tarafından hazırlanan muazzam bir menü ile sizleri ağırlamaktan büyük keyif alıyoruz.

Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte gelebileceğiniz restoranımızda damaklarınızı şenlendirecek pek çok farklı lezzet arasından seçim yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sektördeki derin tecrübelerimizin ışığında size müptelası olacağınız eşsiz lezzetler sunuyoruz. Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bir menü ile sizi de ağırlamak isteriz. Farklı ve bir o kadar da özel lezzetlerle hemen tanışın. Samimi ve hijyenik bir ortamda, sadece doğal malzemelerle hazırlanmış yemeklerle donatılan bir masada, günün en keyifli dakikalarını yaşamaya hazır mısınız?

EN DOĞAL Kahvaltı VE Izgara ÇEŞİTLERİ BEYAZKÖY’DE BULUŞUYOR!